CNC LAZER KESİM

Çelik, alüminyum ve diğer metal sacların; kesme, işleme, yuvarlama, kaynak aşamalarında Sac lazer kesim sistemlerinden yardım alınmaktadır. İnşaat sektörü başta olmak üzere, otomotiv, elektrik elektronik, çelik konstrüksiyon ve yan sanayi üretimlerinde sac lazer kesimin gücünden faydalanılmaktadır.
Düz kesimden, modelli işleme ye, montaja hazır malzemelerden, makine yedek parça imalatına kadar en ince detaylara dahi metallerde hayat verilen bu çalışma, lazerin temassız güçlü ışınlarının, metal üzerinde gerçekleştirdiği ısıtma, eritme ve buharlaştırma aşamaları sayesinde şekillenmektedir. Çapaksız ve pürüzsüz olarak meydana gelen kesimler, çarpma ve çizilmeye maruz kalmadığı için montaja hazır olarak tezgahlardan çıkmaktadır. Dijital operatör sisteminde tasarlanan üretim şemasını, sac kesim makinasına yönlendirerek, boyutları eşit plakalar üzerine lazer ışının detayları uygulaması ile gerçekleştirilen bu kesim, son dönemlerde dekorasyon ürünleri ve mimari alanlarda da tercih edilmeye başlanmıştır. Yalnızca kesme ve bükme işlerinde değil, markalama, yazı ve işleme çalışmalarında da profesyonel iş çıkaran bu sistem, düşük maliyette, kaliteli ve hızlı üretim gerçekleştirmektedir.
Des Lazer Kesim endüstriyel ve sanayi sektörü imalatlarında otomasyon sistemi sayesinde, hatayı minimum düzeye indirgeyerek, malzeme israfının büyük ölçüde önüne geçildiği, seri üretimler gerçekleştirmektedir. Bu avantajlar beraberinde, lazer kesim sac fiyatları düşük maliyetli lazer kesim sac fiyatları ile sac lazer kesim fiyatları zaman ve iş gücünden tasarruf sağlayacak çözümleri getirmektedir.
Firmamız; SLS Endüstriyel bünyesinde, sahip olduğu son teknoloji Lazer sac kesim makineleri ve her biri alanında deneyimli uzman kadrosu ile her sektörün beklentilerine cevap verecek ekip ve teknik donanıma sahiptir. Fason lazer kesim alanında da hizmet veren firmamız, profesyonel ve yüksek kaliteli işçilik ortaya koymakta, Cnc Sac Kesim Fiyatları ve lazer kesim sac fiyatları ile de ekonomik ve düşük maliyetli üretimlere imza atmaktadır.

Bilgi almak istiyorum

3D Tasarım işlemleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz. *